Casa Blue Marlin Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Spa és relaxáció Jacuzzi |
| Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A 2 hálószobás Casa Blue Marlin Villa Kralendijk jakuzzival büszkélkedhet, emellett csak 11 percnyi sétára található az olyan szórakozóhelyektől, mint a Coral Casino Bonaire. Az akár 4 vendég befogadására alkalmas 1 fürdőszobás villa biztosít úszómedencét pezsgőfürdővel.
A Bonaire National Marine Park 1 km-re, míg a Terramar Museum területétől nem messze van a Kralendijk városi villától. A közeli kulturális látnivalók közé tartozik a Bonaire Museum of Natural History, amely nagyjából 1,1 km-re található.
A Kralendijk városi ingatlanból élvezheti a tóra néző kilátást. A Kralendijk városi szállás egy külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Hajszárító és törölközők biztosított a további kényelem érdekében.
Az ingatlanban van teljesen felszerelt konyha, valamint elektromos vízforraló, hűtő és konyhai edények. A Casa Blue Marlin Villa körülbelül 5 percnyi sétára található BLT Burger Bonaire amerikai fogásokat kínál. A Casa Blue Marlin Villa autóval 5 perc alatt elérhető a Flamingo nemzetkozi repülőtérről.
- Helyi látnivalók
- Baranka di Restorashon1408 km
- Van Den Tweel1109 km
- Bonaire International Airport759 km
- Calabas Reef938 km
- Warehouse Bonaire1014 km
- Addo's Bookstore1073 km
- Universal Church of Kindom of God978 km
- Bonaire National Marine Park919 km
- Coral Casino Bonaire485 km
- Compass Sailing638 km
- Repülőterek
- Flamingo nemzetkozi repuloter600 m
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Széf
- Háziállat nem engedélyezett
- Füstérzékelők
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Jacuzzi
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Blue Marlin Villa milyen messze van a Flamingo nemzetkozi repülőtértől?
A Flamingo nemzetkozi repülőtér és a Casa Blue Marlin Villa között 1 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a Casa Blue Marlin Villa kínálatából?
Igen, a Casa Blue Marlin Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A Casa Blue Marlin Villa fogad háziállatokat?
A Casa Blue Marlin Villa nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Kralendijk nevezetességei közé tartozik a Van Den Tweel és a Nikiboko, amelyek 1 km-re, illetve 2 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Bonaire National Marine Park (1,1 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
A Casa Blue Marlin Villa biztosít wellness-szolgáltatásokat?
A Casa Blue Marlin Villa villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a jakuzziban pihenhetnek.